Batı Anadolu Roadshow

Müşteri
Batı Anadolu
Yer / Lokasyon
Türkiye
Kategori
Etkinlik

“İyi Pazarlar”, itworks! imzasını taşıyan, 2016 senesinin Nisan ayı itibariyle hayata geçmiş, deneyimli ve özverili bir ekip ile, Batı Anadolu Grubu’nun sosyal sorumluluk projesi kapsamı altında yürütülen ve 4 aylık süreye yayılan, Türkiye’de gerçekleştirilen en kapsamlı ve yüksek tempolu roadshow etkinliklerinden biridir.

‘İyi Pazarlar’ ile Ege’nin 5 şehrinde 20 pazara, gezici bir araçla 75 ziyaret gerçekleştirerek; diyetisyen sohbetleri, vücut analizleri, bilgilendirici yayınlar ve ödüllü eğlenceli aktivitelerle halk ile doğrudan temas edilecek bir roadshow gerçekleştirdik.

Sağlık Bakanlığı İzmir İl Sağlık Müdürlüğü’nün desteklediği ve imzalanan protokol ile başlayan projede gezici araç ile diyetisyenler vücut analizleri yaptılar, tavsiyelerde bulundular.

Roadshow sonunda 29600 kişiye ulaşıldı. 6700 kişi diyetisyen ile görüşerek analiz yaptırırken, 7250 kişi aktivitelerde ödül kazandı. Uzmanlardan sağlıklı beslenme önerisi alan 680 kişi ise “Sözüm Söz” diyerek tavsiyeleri uygulama ve sağlıklı beslenme sözü verdi.

Batı Anadolu Roadshow - 1
Batı Anadolu Roadshow - 2
Batı Anadolu Roadshow - 3
Batı Anadolu Roadshow - 4
Batı Anadolu Roadshow - 5
Batı Anadolu Roadshow - 6
Batı Anadolu Roadshow - 7