Doğa Koleji 10. t-MBA Zirvesi

Müşteri
Doğa Koleji
Yer / Lokasyon
İstanbul
Kategori
Etkinlik

Dünyanın en büyük amfi dersi olarak bilinen Doğa Koleji t-MBA Zirvesi 10. yılında itworks! organizasyonu ile 5 Mayıs 2017’de Lütfi Kırdar kongre ve Sergi Sarayı’nda gerçekleşti.

Zirvede, Samsung CEO’su  Daeyum KIM, Scheneder Electric CEO’su Bora Tuncer, McDonald’s TürkiyeCEO’su Oğuz Uçanlar, Teknosa CEO’su Bülent Gürcan, Procter&Gamble CEO’su Tankut Turnaoğlu ve Prof. Dr. Deniz Ülke Arıboğan öğrencilerle bir araya geldi. Zirvede yer alan isimler öğrencilere teknoloji dünyasındaki değişimlerden, çağın gerekliliklerinden bahsederken, kendi iş hayatlarından kesitler sundular. Zirvede sergi alanında ise, öğrencilerin yapmış olduğu 10 İş projesi sergilendi.

Aynı günün akşamında ise Doğa Koleji kampüsleri arasında düzenlenen geleneksel Halk Oyunları ve Dans Yarışması finali yine Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı’nda yine itworks! organizasyonu ile görsel bir şölen şeklinde gerçekleştirildi.

Halk Oyunları ve Dans Yarışması finali, birbirinden güzel kostümleri ve zengin bir içeriği ile izleyenlere keyifli saatler yaşattı. Özgün koreografileri, etkileyici sahne, kostüm ve makyaj tasarımları ile öğrenciler izleyenleri adeta büyüledi. Muhteşem gecedeperformanslar alanında uzman isimlerden oluşan jüri üyeleri tarafından değerlendirdi.

Doğa Koleji 10. t-MBA Zirvesi - 1
Doğa Koleji 10. t-MBA Zirvesi - 2
Doğa Koleji 10. t-MBA Zirvesi - 3
Doğa Koleji 10. t-MBA Zirvesi - 4
Doğa Koleji 10. t-MBA Zirvesi - 5
Doğa Koleji 10. t-MBA Zirvesi - 6