Emaar Square Mall Burak Özçivit

Müşteri
Emaar Mall
Yer / Lokasyon
İstanbul
Kategori
Etkinlik

Türkiye ve Körfez ülkelerinde yayınlanmak üzere Emaar Square Mall için 2 reklam filmi çeken oyuncumuz Burak Özçivit, yeni yıla girerken hayranları ile itworks! organizasyonuyla Emaar Square Mall’da buluştu.

11-15 Aralık tarihleri arasında Emaar Square Mall’da bulunan videoboothda 30 saniyelik video çeken Burak Özçivit hayranları 20 Aralık tarihinde gerçekleşen etkinlikte ünlü oyuncu ile bir araya gelme şansını yakaladı.

Burak Özçivit ile tanışmak isteyen hayranları, 11-15 Aralık tarihleri arasında ünlü oyuncuyu neden sevdiğini, ona yılbaşı hediyesi olarak Emaar Square Mall’da bulunan hangi mağazadan, ne alabileceğini 30 saniyelik bir video ile anlattı. Emaar Square Mall’da konumlandırdığımız videoboothda çekilen videolar arasında yapılan seçim sonunda kazanan 50 kişi, yanında dilediği bir kişi ile birlikte 20 Aralık’ta Emaar Square Mall’da düzenlediğimiz özel etkinlikte bir araya geldi. Burak Özçivit hayranları, çektikleri videolardan hazırlanan filmi ünlü oyuncu ile birlikte seyrederek, sohbet ettiler. Güzel müzikler ve lezzetli ikramların da olduğu eğlenceli etkinlik basında geniş yer buldu.

Emaar Square Mall Burak Özçivit - 1
Emaar Square Mall Burak Özçivit - 2
Emaar Square Mall Burak Özçivit - 3
Emaar Square Mall Burak Özçivit - 4
Emaar Square Mall Burak Özçivit - 5